Nabídka truhlářství MM Vám nabízí...

Kuchyně

 
Výroba kuchyňských linek a kuchyňského nábytku přesně na míru bez omezení, která jsou dána sériovou výrobou. Používáme pracovní desky od českého výrobce Kronospan a rakouského Egger. U vestavěných spotřebičů, dřezů a baterií garantujeme velkoobchodní ceny. Podívejte se na ukázky naší práce.

Dveře

 
Vyrábíme interiérové i exteriérové modely z široké nabídky masivů (smrk, borovice, dub, buk). Tvarům ani provedení meze neklademe, zrealizujeme zakázku přesně dle Vašich představ. Do vchodových dveří montujeme bezpečnostní celoobvodové kování a 3 i 4 bodové zámky. Dveřní prahy i v kovovém provedení či automatické padací prahy jsou samozřejmostí. Podívejte se na ukázky naší práce.

Nábytek

 
Pokud se nespokojíte s prefabrikovanými modely, tak jste u nás správně. Vyrábíme kvalitní nábytek z masivu i z lamina přesně dle Vašeho návrhu. Dokážeme vybavit Vaši kancelář stejně dobře jako koupelnu, obývací pokoj či pokoj Vašich dětí. Stoly, židle, lavice, skříně i police, nic není problém. Podívejte se na ukázky naší práce.

Vestavěné skříně

 
Krásné a přitom účelné, tak by se daly charakterizovat všechny vestavěné skříně, botníky a šatníky, které naše firma vyrábí. Z lamina či z masivu, přidáním velkých zrcadel můžeme opticky zvětšit místnost. Podívejte se na ukázky naší práce.

Zahradní vybavení

 
Naše firma se postará i o vybavení vaší zahrady. Přesně podle Vašich představ zhotovíme pergoly, zahradní nábytek, tropika i zahradní domečky. Podívejte se na ukázky naší práce.

Dětská hřiště

 
Vyrábíme jednoduché i velmi rozsáhlé sestavy nejen pro Vaši zahradu, ale i pro městské parky. Sestavy si můžete vybrat sami z předem připravených modelů, nebo se na realizaci můžete podílet vlastním originálním návrhem. Podívejte se na ukázky naší práce.